МОТОХЕЛП: ПІДСУМКИ ТЕРМІНОВОЇ ДОСТАВКИ КРОВІ ЗА 2020

Наприкінці 2019 року Мотохелп розпочав пілотний проєкт термінової доставки крові на мотоциклах з центрів крові до лікарень. За 2019 ми пройшли процес тестування з КНП “Київський міський центр крові“ та встигли зробити 16 «бойових виїздів» по Київській області для КНП КОР “Київський обласний центр служби крові”.
За 2020 рік ми зробили 208 виїздів!
Тепер можна впевнено казати, що практика доставки крові силами волонтерів-мотоциклістів зарекомендувала себе в Україні ефективно, надійно та якісно.
Перейдемо до цифр:
✳ Виїзди з терміновими доставками крові у Київській області: 127
✳ Виїзди термінових доставок крові у м. Київ: 81
✳ Орієнтовний кілометраж, який волонтери Мотохелп подолали з кров’ю за 2020 рік: 25 345 км.
✳ Витрати пального: 1780 літрів
✳ Приблизні витрати часу мотоциклістів-експедиторів: 502 години за мінімальною оцінкою.
Ми ухвалтили рішення, що не будемо зупиняти діяльність з доставки крові на зимній період та будемо виконувати їх нонстоп. Взимку доставки не такі мобільні, бо у більшості випадків зараз ми реагуємо на автомобілях, але тим не менш – вже 6 виїздів у 2021.
Напрямок доставки крові та співпраці зі швидкою допомогою КНП “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва” ми ставимо в ранг наших стратегічних напрямків діяльності, поряд із реагуванням на мото-вело ДТП.
На нашу думку, значущість такої діяльності дуже висока.
Якщо говорити про доставку крові (про наш пілотний проєкт зі швидкою допомогою ми напишемо в наступній статті), то вистачає історій, де хірурги або лікарі-трансфузіологи вже на вході у лікарню зустрічали волонтера, “виривали” кров з рук і бігли в операційну. І тільки через кілька годин відписувались на кшталт «все нормально, стан стабільний, критична шлункова кровотеча. Дякуємо за роботу!». Або доставки у дитяче нейрохірургічне відділення, де ти розумієш, що прямо зараз на столі лежить дитина і от дуже треба доїхати. Допомога родичам хворих у дитячому чи дорослих онко відділеннях. Доставки у відділення політравми в Києві чи навіть області, а це зазвичай ДТП або падіння з висоти… Приклади можна продовжувати, але суть зрозуміла.
Мотохелп все більше просувається саме в напрямку рятувальної діяльності. І ми будемо зберігати цей вектор нашого розвитку.
Хочемо в першу чергу подякувати за партнерство КНП “Київський міський центр крові“ та КНП КОР “Київський обласний центр служби крові”. Саме завдяки ним,у лікарні поступають компоненти крові.
І, звичайно, дяка всім, хто підтримує нашу діяльність. Робота в 2021 вже розпочалась 😉
І наостанок:
ЗДАВАЙТЕ КРОВ! Вона рятує життя людей.
Бувайте здорові , всім 36,6 😉
Підтримати Мотохелп у рятуванні людей та термінових доставках крові можна наступним чином:
1. МОНОБАНК: інші платежі – платіж за IBAN – UA033052990000026008016802606 (тут можна оформити постійну підписку)
2. За посиланням http://motohelp.ua/help-moto та кнопкою “Підтримай Мотохелп”
3. Оформити постійну підписку для допомоги можна на сервісі Patreon: https://www.patreon.com/motohelp
4. На платформі Benevity під назвою “NGO Motohelp”
Ми заздалегідь вдячні за будь-яку допомогу!
#0979009990 – гаряча лінія Мотохелп
Пальним нас заправляє мережа АЗС KLO
Наші партнери: MAPEI Україна