ФІНАНСОВИЙ ЗВІТ 2020

Підсумуємо надходження і витрати в ГО «Мотохелп» за 2020 рік.

Всі донати, які поступають на наші рахунки – це підтримка від людей діяльності Мотохелпа. Тому писати у відкритому доступі на що ці донати були використані, це не тільки наш обв’язок, а подяка та шана всім, хто нас підтримує. А також це наша прозорість.

НАДХОДЖЕННЯ
За 2020 рік на наші рахунки надійшло 481 898,01 грн. За якими статтями були надходження, ви можете побачити на діаграмі до статті.
По надходженням ми залишились на рівні 2019 року. Враховуючи, яким трешовим був 2020, то ми вважаємо, це вельми непоганий результат.
Але ми намагаємось не залежати тільки від донатів і якось диференціювати надходження. І за 2020 у нас є і зрада і перемога.

Почнемо зі зрадоньки:
1. Грантові програми – за 2020 Мотохелп регулярно подавався на гранти, що пов’язані з наданням першої допомоги, проведення навчання з першої допомоги, взаємодія громади на структур влади. Але, нажаль, ми не досягли успіхів на цьому фронті. В цьому році ми продовжимо роботу по участі в грантових конкурсах. Може колись ми таки щось візьмемо))
2. Надання послуг згідно зі Статутом ГО «Мотохелп» – в першу чергу це стосується напрямку проведення тренінгів з першої допомоги на комерційних умовах (для громадськості ми проводимо безкоштовно, але якщо нас запрошують компанії, то ми надсилаємо пропозицію). Тут у нас тільки 6000 грн. Але цьому є пояснення – активно проводити тренінги за умов карантину та світової пандемії COVID-19 це підвищена відповідальність як для замовника цих тренінгів, так і для інструкторів. Сподіваємось, що в цьому році ми зможемо відновити системне проведення як комерційних, так і громадсько-безкоштовних занять з першої допомоги.

Але є і переможенька:
В 2020 ми зареєструвались на двох міжнародних платформах з донатів – Patreon та Benevity.
Зима для нас завжди найбільш складний період з надходжень – а робота з доставки крові або забезпечення команди продовжується цілий рік однаково. Тому все, що ми зібрали на цих платформах ми вивели на свій рахунок в грудні – 54 700 грн. І тепер у нас є запаси, щоб взимку купувати бензин та щось із забезпечення для волонтерів.

ВИТРАТИ ГО «Мотохелп»
Наші витрати у 2020 склали 444 260,20 грн. А це на 54 500 грн менше, ніж витрати у 2019. І це дуже добре. Але при цьому ми не ставили за ціль економити на всьому – рятувальний інструмент, чохли та комплектуючі для аптечок, робоча одежа волонтерів – все купувалось за потреб і в потрібному об’ємі.
І тут у нас теж є перемога – це наші партнери та спонсори, завдяки яким у нас вийшло значно працювати значно ефективніше, ніж це могло бути – компанії АЗС KLO та Mapei Україна.

АЗС KLO ще на початку року погодилась виділити нам 3000 літрів бензина. Але коли вони побачили нашу діяльність з перевезення медиків, коли їх залишили без громадського транспорту, то виділили ще додатково 1000 літрів, щоб ми не спалили все тільки на перевезення мед працівників. За що їм окрема дяка)))

Компанія MAPEI Україна в цьому році забезпечила нас другим автоматичним зовнішнім дефібрилятором, подарувала нам 5 медичних рюкзаків, які ми до оснастили і зараз вони з нами на всіх спортивних заходах або на при масових постраждалих, вкладки у медичні рюкзаки (які ми використовуємо як аптечки), багато рятувального інструмента, паливо, тощо.
Від всієї команди – ми дуже вдячні за таку підтримку та допомогу, це реально допомагає нам працювати більш ефективно та дає можливість забезпечувати волонтерів самим необхідним.

Мотоквартал – підтримував нас бензином, що теж значно виручало, бо пробіги у нас були дуже дорослі в минулому році.

Київський велотрек та Veteran Hub – дяка за те, що завжди готові допомогти в місцями для тренувань з першої допомоги або для зборів команди!

Єдине що на діаграмі з витратами показано не дуже вірно, так це витрати на підтримку медиків. Там більша сума по факту))) Багато закупок йшло не з офіційного рахунку для прискорення процесу, а у звіті відображається тільки офіційні витрати. Коли дуже гаряче, то це єдиний варіант встигати вчасно «подавати набої» туди, де вони найбільш потрібні.

Якщо у вас є питання щодо наших фінансів, витрат або що – питайте. Ми в цьому плані відкриті.

На завершення хочемо від всієї команди подякувати всім, хто нас підтримує. Саме завдяки Вам у нас є можливість їздити на ДТП, мати інструменти для надання першої допомоги, прокачувати навички, бути готовими до надзвичайних ситуацій, де можливо буде багато рятувальної роботи.
ДЯКУЄМО!