Про нас

Трохи історії:

Фактично свою діяльність “Мотохелп” розпочав у 2008 роцi, коли вперше сформувалась група мотоциклістів-ентузіастів, що вирiшили допомагати постраждалим у ДТП та вивести допомогу постраждалим на якісно новий рівень. У короткий термін була організована цілодобова телефонна лінія з оператором, на яку мотоциклісти та інші водії двоколісних ТЗ могли звернутися за допомогою. На початковому етапі в Києві була створена група швидкого реагування на ДТП. Волонтери виїжджали на місце ДТП, надавали першу домедичну та юридичну допомогу. З’явилися протоколи роботи волонтерів, визначилися перші процедури та процеси майбутньої організації.

У період подій Революції Гідності 2013-2014 волонтери “Мотохелп” були однією з команд  рятувальників у складі загонів швидкого реагування товариства Червоного Хреста України та надавали екстрену допомогу постраждалим.

У 2014 Громадська Організація “Мотохелп” була офіційно зареєстрована.

З 2014 року та початком війни на сході України, одним із напрямків діяльності організації стає допомога захисникам України, що діє до сьогодення. За роки війни на допомогу шпиталям, військовим лікарям та бійцям були відправлені сотні посилок. Кожна посилка формувалась тільки після аналізу потреб шпиталів або підрозділів та передавалась тільки перевіреним військовим.

З 2019 року ГО “Мотохелп” відкриває новий інноваційний напрямок волонтерства в Україні – термінова доставка компонентів донорської крові з центрів крові до лікарень у м. Київ на Київській області. Були підписані договори з Київським Міським Центром Крові, Київським Обласним Центром Крові, Центром Громадського Здоров’я м. Києва. Розпочався процес підписання договорів з лікарнями Києва.

У 2020 році ГО “Мотохелп” знову відкриває нову сторінку волонтерської діяльності для України і першими розпочинає напрямок реагування на виклики швидкої допомоги.
Підписано договір з Київським міським центром медицини катастроф та екстреної медичної допомоги. Завдання напрямку – оперативно реагувати на постраждалих у ДТП у м. Києві для надання першої допомоги та допомагати бригадам екстреної медичної допомоги.

Державні відзнаки та нагороди

За рятування людей під час Революції Гідності, за активну громадянську позицію та допомогу в АТО, орденом «За мужність» III ступеня були нагороджені 5 волонтерів ГО “Мотохелп”. За ті ж самі дії видано відзнаку Загонів Швидкого Реагування Червого Хреста України.
У 2017 році отримано подяку від Міністерства Охорони Здоров’я України. А також отримано Подяку командування 36ї окремої бригади морської піхоти Військово-Морських сил ЗСУ за допомогу бійцям.
2020 року одного з волонтерів ГО “Мотохелп” нагороджено медаллю “За працю та звитягу”.