ЯК СТАТИ ВОЛОНТЕРОМ

В першу чергу треба розуміти до якої саме діяльності ви прагнете у рамках проекту Мотохелп. Нам потрібні люди, котрі активно виїжджатимуть на ДТП або хочуть терміново доставляти компоненти крові у лікарні м. Києва та області. Інструктори «Мотохелп» проведуть всі необхідні заняття та тренінги, щоб ваш рівень підготовки був на одному рівні з командою. Головне – бажання та відповідальність.

Якщо ви маєте бажання допомагати, але при цьому не маєте можливості реагувати на ДТП, то не страшіться нам написати. Окрім волонтерів на ДТП ми постійно потребуємо допомоги різних фахівців.

 

рахунок Мотохелп

Найменування отримувача: ГО МОТОХЕЛП
Код отримувача: 39127681
Рахунок отримувача у форматі відповідно до стандарту IBAN: UA033052990000026008016802606
Назва банку: АТ КБ “ПРИВАТБАНК”

Як відбувається процес набору волонтерів:

 1. Напишіть нам про ваше бажання долучитись до волонтерів Мотохелпу та залиште ваші контактні дані в цій формі:

  Заявка на вступ в ГО "Мотохелп":

   

  Verification

  або надішліть листа за адресою
  hr@motohelp.ua.
 2. Наш hr зв’яжеться з вами та погодить час і місце зустрічі.
 3. В разі вдалого проходження співбесіди на посаду волонтера у вас почнеться «стажування» – частковий доступ до внутрішніх даних, виїзди на ДТП разом з більш досвідченими волонтерами. На цьому етапі у вас є можливість зрозуміти чи підходить вам така волонтерська діяльність.
 4. Після успішного проходження стажування на початкових етапах починається навчання волонтера: домедична, юридична та інші види підготовки.
 5. Якщо ми бачимо, що волонтеру цікава діяльність організації (він виїжджає на ДТП, відвідує тренувальні заходи), то він стає повноцінним членом команди.

Певні тонкощі про які треба сказати заздалегідь. Мотохелп залишає за собою право відмовити претенденту на вступ в організацію. Якщо таке відбулось, то просимо не сприймати це як особисте.

У Мотохелпі немає «мертвих душ». Ми не працюємо на масовість організації. Ми дуже цінуємо вклад кожного з наших волонтерів, але якщо волонтер нічого не робить протягом значного проміжку часу (наприклад, півроку- рік), ми запитуємо про причини бездіяльності. Якщо волонтер «перегорів», то ми намагаємося знайти йому іншу роль в організації, яка була б для нього цікавою. Якщо це не дає результатів, то відбувається виключення. Це стосується всіх без виключення членів організації. Перед вступом радимо ознайомитись з статутом «Мотохелп».