Тварини з фронту

Наш волонтер, а нині військовий медик, евакуював з Лиманського напрямку 12 цуценят, 2 киць і 4 кошенят. Більшість уже прилаштували, всі інші зараз під опікою «Мотохелпу»: 1 доросла киця і 3 кошенят. Для всіх ми шукаємо люблячих господарів. Всіх тварин обстежили ветеринари, призначили необхідне лікування. Зараз всі живуть на перетримці, отримують піклування і лікування завдяки вашим донатам.

Якщо ви хочете всиновити або вдочерити котика з Лиману, то заповніть анкету, будь ласка https://forms.gle/72RNn857sFjBM6jN9 або дзвоніть Анні 099 070 2227

Якщо ви не готові когось всиновити, але хочете допомогти, то ви можете задонатити на банку, створену спеціально для допомоги тваринам:  https://send.monobank.ua/jar/8KopApkFkK  (номер картки банки 5375 4112 0442 0348) Посилання на звіти по фінансах в кінці цієї сторінки.

Наші котики

🐈 киця Раїса з 4 кошенятами, народились вони приблизно на Великдень 2023-го року. Киця-мама лагідна характером, добра до людей і до котів. Повинна бути єдиною кицею в домі або з іншою кицею, яка теж має вірус лейкозу.

«Кицьку з кошенятами я вивіз буквально з під обстрілів. По нашому стабу прилетіло. Пацики живі-здорові, підіал моцний попався. А кицька в сусідній хаті жила. То я їх забрав як евакуйовували стабпункт.»

Кошенята Бентега, Журбинка і Шухевич

🐈 киця Мурмотя (уже знайшла родину)

Підтримайте їх на Buy Me a Coffee https://www.buymeacoffee.com/motohelp.dogs – там можна оформити щомісячну підтримку або задонатити довільну суму.

PayPal alex.glotova@gmail.com –  з нього ми платимо за рекламу тваринок в ФБ та інсті

Наші цуценята:

Всім цуценятам ми уже знайшли родини, але ви можете просто подивитися на те, які вони прекрасні

🐶 троє цуценят-хлопців

Ось їх історія: «Ми годували пса, назвали Борода, був дуже вгодований. А потім виявилось, що то дівчинка і привела до нас щенят)))) Щенят Бороди ми називали Тиграми) вони всіх виганяли з подвір‘я. Одному дали ім‘я – Депутат. Бо він з білим жабо, найменший і найхитріший.»

Мавік (ЗНАЙШОВ РОДИНУ)

Зараз живе у Києві. Виросте 20-25 кілограмів. Повністю щеплений. Гладкошерстний, в холодний період зможе жити тільки в приміщенні. Лагідний до людей та собак, спокійно ставиться до котів, помірно активний. Зараз живе з десятьма котами і дорослим псом. Коли залишається вдома один, то дуже сумує. Віддаємо в родину тільки з умовою обов’язкової стерилізації та подальших регулярних візитів до ветеринара і щеплень. Не віддаємо в якості сторожа або на ланцюг.

     

Жадан (уже знайшов родину)

Депутат (уже знайшов родину)


Фінансові звіти

❗️ Ми не приймаємо на піклування нових котиків і песиків, оскільки ми не притулок. Будемо займатися тільки цими, поки не знайдемо родини для всіх, але це додаткове велике навантаження на команду, яка має найвищим пріорітетом зараз допомогу військовим.