Термінова доставка крові

2019 року Мотохелп розпочав інноваційний напрямок волонтерської діяльності – термінову доставку крові до лікарень Києва та області. Часто потреба у терміновій доставці компонентів донорської крові виникає в онкологічних диспансерах, пологових будинках та лікарнях широкого профілю з великою кількістю пацієнтів.

Ми стали першою першою в Україні громадською організацією, яка почала доставляти компоненти крові з центрів крові до лікарень у термінових випадках на волонтерських засадах. За 2021 рік наші волонтери здійснили більше 600 виїздів доставляючи кров.

З початком повномасштабного вторгнення ми не припиняємо свою діяльність і наші волонтери щодня допомагають рятувати життя.

рахунок Мотохелп

Найменування отримувача: ГО МОТОХЕЛП
Код отримувача: 39127681
Рахунок отримувача у форматі відповідно до стандарту IBAN: UA033052990000026008016802606
Назва банку: АТ КБ “ПРИВАТБАНК”

Як це працює?

У разі необхідності термінової доставки компонентів крові, центр крові звертається до оператора «Мотохелп». Впродовж максимум 10 хвилин (хоча зазвичай реагування відбувається впродовж 1-3 хвилини) оператор Мотохелп сповіщає центр крові, чи знайшовся волонтер для здійснення доставки.
Волонтер вирушає до центру крові на мотоциклі, забирає компоненти у спеціалізованому термобоксі та із спеціальною системою кріплення термобокса до мотоцикла та доставляє цей цінний вантаж до лікарні-заявника.
Під час здійснення доставки, центри крові та лікарі-трансфузіологи можуть дивитись статус виконання доставки компонентів крові онлайн у спеціальному оперативному чаті та мати повну інформацію про пересування «blood-байкера».

ГО «Мотохелп» несе матеріальну відповідальність за безпеку вантажу.

Окремим завданням перед ГО «Мотохелп» є передача цієї практики у інші області України. Наші процеси повністю відкрити, для бажаючих займатись такою діяльністю – ми готові передавати досвід та допомагати побудувати процес.

Бо своєчасна доставка крові іноді рятує людське життя. А людське життя є найвищою цінністю.