ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ГО «МОТОХЕЛП» ЗА 2019

Починаємо аналізувати минулий рік з надходжень та витрат

Поки ми готуємо інформацію про травматизм, типи двоколісних у ДТП, та іншу аварійну аналітику ми вирішили прозвітувати про наші надходження та витрати.
Таке звітування є must have для нашої організації, бо це в першу чергу донати від Вас. А значить ми маємо інформувати куди і як ці гроші витрачались.

Почнемо з ВИТРАТ.


Придбання року: автоматичний зовнішній дефібрилятор. Для нас це дороге придбання, але враховуючи, що ми є волонтерами-рятувальниками на змаганнях, то це потрібне обладнання, завдяки котрому ми можемо врятувати людське життя.

Покупка АЗД включена у рядок «АМУНІЦІЯ ТА ОСНАЩЕННЯ». У цю ж графу також входить придбання всіх комплектуючих наших аптечок (турнікети, ножиці, перев’язувальний матеріал, чохли для аптечок і т.д.), робоча одежа волонтерів (світловідбиваючі жилети, футболки, світшоти, шеврони), було оновлено один мобільний телефон для операторів.

БЕНЗИН. Завдяки нашому партнеру – компанії KLO, яка на початку року видала нам 1000 літрів бензину, ми змогли значно заощадити на цій статті витрат. Пального вистачило по кінець липня включно. Закупку палива ми почали лише з серпня. Ми раді, що у нас вже 2 роки є такий партнер і дуже вдячні за допомогу 😉

МЕДИКАМЕНТИ НА «ТЯЖКИХ» ПОСТРАЖДАЛИХ – цього року ми витратили 54 767 грн для термінових закупок медикаментів у ДТП, де люди отримали тяжкі та критичні травми. Це на 28% більше витрат (та допомоги!) ніж у 2018.

KROVO – наш головний стартап 2019. Витрати незначні (бензин ми правда не враховуємо) – 12 502 грн. Це виготовлення двох термоконтейнерів та захисних чохлів на існуючі термоконтейнери. У 2020 ми плануємо значно розвивати напрямок доставки крові та підписувати договори з лікарнями.

Допомога в ООС – 2019 року ми призупинили цей напрямок. Але рахунок не зачинений, туди навіть іноді поступають гроші і ми потрохи купляємо для наших спецпризначенців деякі корисні ніштяки. У разі загострення ситуації ми зможемо «злетіти» за 1 день.

Податки, поліграфія, зарплатня (директор на мінімальці), комісії та податки, витрати за бухгалтерське ПЗ – це все можете побачити на графіку. Витрати на бухгалтера йдуть за рахунок зарплати директора. Затрати на офіс відсутні, бо його нема.

НАДХОДЖЕННЯ


Основна стаття наших надходжень – це Ваша допомога. Цього року на наш основний рахунок надійшло 281 521,78 грн. Це на 15% більше ніж у 2018.

На рахунок для важких постраждалих надійшло 58 871,69 грн. (практично все було витрачено)
На рахунок допомоги бійцям та лікарям в ООС 96 308,00 грн.

І важливий пункт у цьому графіку – НАДАННЯ ПОСЛУГ ЗГІДНО СТАТУТУ – 50 750,00 грн (у 2018 це було лише 12 000 грн.). В основному це надходження за проведення комерційних занять з надання першої допомоги для компаній.
Це перспективний напрямок для Мотохелп і ми плануємо розвивати комерційні тренінги з надання першої допомоги. Поки що це для нас це єдиний спосіб диверсифікації надходжень (нагадаємо, що у Мотохелп немає грантової або державної фінансової підтримки).
Але при цьому ми в жодному разі не припинемо наші безкоштовні тренінги для громадськості 😉

Як Ви бачите по нашим діаграмам – донати від Вас це основне джерело, яке дозволяє нам забезпечувати волонтерів бензином, якісним рятувальним інструментом, навіть придбанням АЗД.
Ми хочемо подякувати Вам за допомогу. Вона справді крута.
Значить ми займаємось потрібним ділом 😉

Результати роботи команди за попередні роки можете переглянути за посиланнями: 2017 й 2018.

Гарних свят і з прийдешнім Різдвом!

Допомогти Мотохелпу рятувати людей можна наступним чином:
1. За посиланням http://motohelp.ua/help-moto та севісом LiqPay
2. За QR кодом до цього посту
3. У терміналах самообслуговування ПриватБанку за назвою “Мотохелп” або у розділі “благодійність”
4. По картці-ключу до рахунку юр.особи ГО «Мотохелп»: 5329 5720 0035 7237 «Приватбанк» – але це тільки для користувачів Приват24
Ми заздалегідь вдячні за будь-яку допомогу!
#0979009990 – гаряча лінія Мотохелп
Пальним нас заправляє мережа АЗС KLO

#мотохелп #motohelp #motohelp_kyiv #0979009990